Zafer Dülger
Mühendislik

Biz Kimiz?

Zafer Dülger Mühendislik İnşaat

HAKKIMIZDA

Zafer Dülger Mühendislik adıyla 2004 yılında Ankara’da kaliteli hizmet sunmak için kurulduk. Bu gaye ile çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren yenilikçi, hızlı, sağlam ve güvenilir işlerin altına imza atıyoruz. Bu dünyada hayat buldurduğumuz her yapının her daim arkasında gururla duruyoruz. Bize bu haklı gururu yaşamımıza imkan sunan yatırımcılarımızın da her daim öncelikli tutuyoruz. Gelişen dünyada hizmet sektörünü oluşturan yapıların inşasını gelecek için önemsiyoruz. Bu nedenle Zafer Dülger Mühendislik İnşaat olarak her daim ileri görüşlü olmayı; dünyanın ve ülkemizin gelişiminde payımızın olmasını misyon ediniyoruz. Böylece bu bilinçle geçmişten günümüze ve geleceğe her zaman faydalı olmayı hedefliyoruz. Geleceğin parlak ve işlevsel yapılarını inşa etmekten onur duyuyoruz. Bu sebeplerle de her geçen gün değişen ve gelişen dünyada inşa ettiğimiz yapıların evrensel olmasına ve bununla beraber de saygınlığına özen gösteriyoruz.

 

Zafer Dülger Mühendislik olarak inşa ettiğimiz her yapının güvenilir ve güçlü olmasını önemsiyorsak aynı şekilde yatırımcılarımızla aramızdaki iletişimi de sağlam temeller üzerine kuruyoruz. Bunun için de her zaman işimizi ve iletişimimizi etik ve ahlak sınırları içinde gerçekleştiriyoruz. Mesleki ahlakımızın sınırlarını ise dürüstlük, güvenilirlik ve açıklık olarak tanımlıyoruz. Böylece kurulduğumuzdan itibaren; saygın ve itibarlı işlerin altında ismimizi var ediyoruz. Dünya ve ülkemiz için ihtiyaç duyulan fabrikaları sektörlerinde en kaliteli işleri üretmesine olanak sağlamak için yapılarını en kaliteli biçimde hayata geçiriyoruz. İşinde uzman ve deneyimli kadromuzla inşa ettiğimiz tüm yapıların her hususta tam olmasına dikkat ediyoruz. Etkin bilgi birikimimiz ile hem yatırımcılarımıza almak istedikleri, merak ettikleri tüm ayrıntıları aktarıyoruz hem de bu etkinliğimizi diktiğimiz bütün yapılarda gözler önüne seriyoruz.

 

Fabrika inşaatında ihtiyaç duyulan ve bizim de yetkin olduğumuz alanlar ise şu şekilde yer almaktadır:

 

 

Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda tamamlanmış 30’dan fazla projemiz yer almaktadır. Bu gerçekleştirdiğimiz projelerimizin 26 tanesi Ankara’da yer almaktadır. Bunun yanında ise kurulduğumuz şehrin sınırlarını aşmayı da başardık. Böylece de Çankırı’da 4, Düzce’de 2, Çankırı ve Kocaeli’de de birer projemiz yer almaktadır. İnşa ettiğimiz bu projelerden ise birkaçı şunlardır: Nero Endüstri Savunma Sanayisi Fabrikası, Baykallar Metal Fabrika İnşaatı, Körfez Yemek Sanayi Fabrika İnşaatı, Elektrolojik A.Ş. Fabrika İnşaatı, Hasan İskender ve Ortakları Fabrika İnşaatı, Saray Emniyet Müdürlüğü Karakol İnşaatı, Saliha Yavuz Fabrika İnşaatı, Bayraktarlar Holding Fabrika İnşaatı. Hali hazırda hala ise çalışmaya devam ediyor ve 3 projenin de inşasını yapıyoruz. Her daim ilkeli ve ahlaklı çalışmayı sürdürüyor; ülkemize ve dünyaya katkıda bulunmayı, yatırımcılarımızı memnun etmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle de daima “Geleceği güvenle inşa ediyoruz.” diyoruz.

Son Gelişmelerimiz

İşimizi severek yapıyoruz. Yapmış olduğumuz projeler yapacaklarımızın teminatıdır.

© Copright Tüm Hakları Saklıdır | ZD Mühendislik İnşaat 2022

Bu site Janet Digital Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Drag View Close play
0%